Novinky

Ve středu 1.9.2021 ordinace uzavřena. 

Očkování proti covid-19

Očkování proti covid 19 v naší ordinaci ukončeno, budeme již jen přeočkovávat všechny, kteří jsou u nás naočkováni prvními dávkami. Ostatní se prosím registrujte v očkovacích centrech.

Novinka: možnost provedení antigenního testu na covid -19. Používáme certifikované QuickSeal LEPU testy hrazené jedenkrát za 7 dní zdravotní pojišťovnou. Testy jsou neinvazivní: výtěr pouze z přední části nosu. Výsledek do 15 minut.

Detekuje i nové mutace viru. Podmínkou je volná kapacita ordinace a předchozí telefonické objednání na tel. 739 272 290. Volat můžete v pracovní dny od 8:00 do 12:00 kromě středy, ve středu pouze 13-18h.

Vystavení potvrzení o provedení antigenního testu s výsledkem testu samozřejmostí.  

Pozn. služba antigenního testování je určena pro registrované pacienty.

Důležité upozornění pro pacienty:

K vyšetření je nutné se předem telefonicky objednat. S akutními potížemi se můžete objednat na stejný den.

Vstup do budovy střediska pouze jednotlivě a s ochranou úst a nosu (rouška, šátek apod.)

Budova je uzamčena, pokud jste objednaní zvoňte.

Pro objednání, vystavení e-receptů či konzultace volejte na tel. 739 272 290. Volat můžete v pracovní dny od 8:00 do 12:00 kromě středy, ve středu pouze 13-18h.

Registrujeme nové pacienty

Registrujeme nové pacienty od všech zdravotních pojišťoven. Co potřebujete? Stačí kartička pojišťovny a podepsat registrační lístek v ordinaci. Vaši dokumentaci od předchozího registrujícího praktického lékaře si vyžádáme sami. Máte-li doma jakékoliv starší lékařské nálezy, uvítáme, když je přinesete. Ihned je naskenujeme a vrátíme Vám zpět.

K dotazům na minimální věk k registraci

Vzhledem k četnosti dotazů na možnost registrace mládeže do 19 let upřesňujeme, že je možné se registrovat od 15 let věku (po individuální domluvě od 14 let). Vždy se souhlasem zákonného zástupce. Registrace je tedy možná pouze za jeho přítomnosti.

Objednávka receptu

Pro zvýšení komfortu bez čekání na recept je nově možnost objednání receptu přes kontaktní formulář v kolonce kontakty. Nutné uvádět: Jméno a příjmení, ročník narození, jaký lék požadujete předepsat, počet balení, dávkování. Po kontrole údajů Vám bude recept připraven a dle požadavku vytištěn a ponechán v ordinaci k vyzvednutí, zaslán na email nebo prostřednictvím SMS. Formu jakou požadujete upřesněte v objednávce. Současně dle požadované formy předání uveďte email nebo tel. číslo. V případě objednávky na email je recept odeslán v zaheslovaném PDF souboru, heslo je vždy rodné číslo bez lomítka (jedná se o opatření pro ochranu osobních údajů-GDPR). Poté recept vytisknete a vyzvednete v lékárně. V případě odeslání cestou SMS stačí v lékárně nahlásit kód, který je obsahem SMS zprávy a lék Vám bude vydán.

Nově

Diagnostika- CRP test, na přítomnost bakteriální infekce a tedy k nasazení antibiotik, provádí se z kapky krve z prstu, výsledek v ordinaci za 3 minuty

INR- odběr kapky krve ke kontrole hladiny warfarinu

EKG

Kineziotaping-  tapování elastickou textilní páskou, převratná a velice vyhledávaná technika v regeneraci i rehabilitaci.