Novinky

8.7.-26.7.2024 a 26.8.-30.8.2024 dovolená.

Oba termíny zastupuje
OPL Štěpánov s.r.o.
MUDr. Lucie Karczubová
Březecká 256/38
783 13 Štěpánov
tel.: 605 219 667
www.praktikstepanov.cz

Zástup je určen pro akutní potíže a vždy po telefonické domluvě.

Potíže typu " 2 měsíce mě bolí koleno" apod. , řešte s námi po dovolené. 

Na emaily nebudeme po dobu dovolené odpovídat a to ani zpětně.  

Zajistěte si včas léky. Kdo ví, že bude potřebovat výpis či posudek (řidičák, zbrojní průkaz, do školy, apod), zajistěte si předem. Zástup k tomu není oprávněn. 

Adult clinic s.r.o., MUDr. Lucie Válková

Veškeré ordinační hodiny pouze pro objednané


Pondělí: 8-13:00

Úterý: 8-13:00

Středa: 13-18,00     

Čtvrtek: 8-13:00

Pátek: 8-13:00

Důležité upozornění pro pacienty:

K vyšetření je nutné se předem telefonicky objednat. S akutními potížemi se můžete objednat na stejný den.

Pro nemocné s respiračními obtížemi (rýma, kašel, bolest v krku ) dále platí povinnost nosit ochranu dýchacích cest. Chráníte tak personál i ostatní pacienty.

Budova je uzamčena, pokud jste objednaní zvoňte a vyčkejte.

Upozorňujeme, že na emaily a další požadavky odpovídáme pouze v pracovní době. Objednáváme pouze telefonicky. 

Aktuálně registrace pozastaveny, již objednané registrace platí. 

Registrujeme nové pacienty od všech zdravotních pojišťoven. Co potřebujete? Stačí kartička pojišťovny a podepsat registrační lístek v ordinaci. Vaši dokumentaci od předchozího registrujícího praktického lékaře si vyžádáme sami. Máte-li doma jakékoliv starší lékařské nálezy, uvítáme, když je přinesete. Ihned je naskenujeme a vrátíme Vám zpět.

K dotazům na minimální věk k registraci

Vzhledem k četnosti dotazů na možnost registrace mládeže do 19 let upřesňujeme, že je možné se registrovat od 15 let věku (po individuální domluvě od 14 let). Vždy se souhlasem zákonného zástupce. Registrace je tedy možná pouze za jeho přítomnosti.

Objednávka receptu

Pro zvýšení komfortu bez čekání na recept je možnost objednání receptu emailem nebo telefonicky.  Nutné uvádět: Jméno a příjmení, ročník narození, jaký lék požadujete předepsat, počet balení, dávkování. Po kontrole údajů Vám bude recept připraven a dle požadavku vytištěn a ponechán v ordinaci k vyzvednutí, zaslán na email nebo prostřednictvím SMS. Formu jakou požadujete upřesněte v objednávce. Současně dle požadované formy předání uveďte email nebo tel. číslo. V případě objednávky na email je recept odeslán v zaheslovaném PDF souboru, heslo je vždy rodné číslo bez lomítka (jedná se o opatření pro ochranu osobních údajů-GDPR). Poté recept vytisknete a vyzvednete v lékárně. V případě odeslání cestou SMS stačí v lékárně nahlásit kód, který je obsahem SMS zprávy a lék Vám bude vydán.